PromoOscary rozdane!
PromoOscary rozdane!

PromoOscary rozdane!

Opublikowany

Jak co roku, podczas spotkania wigilijnego nagrodziliśmy naszych pracowników, wręczając PromoOscary. Kto je otrzymał i w jakich kategoriach? Sprawdźcie!

W ramach podsumowania 2016 roku zorganizowaliśmy plebiscyt. Specjaliści z działów SEO, PPC, Content oraz Client Service oddawali głosy na kolegów i koleżanki w następujących kategoriach:

 1. Pracownik Roku
 2. Odkrycie Roku
 3. Zaangażowanie Roku
 4. Rozwój Roku
 5. Ulubieniec Klientów
 6. Jajcarz Roku
Elektroniczne głosowanie, w które zaangażowany był cały zespół, zakończyło się następującymi wynikami:
 1. Pracownik Roku - Krystian Kucharski, PPC Manager
 2. Odkrycie Roku - Rafał Ruba, SEO Specialist
 3. Zaangażowanie Roku - Michał Smajek, Client Service Director oraz Milena Konieczko, Junior Content Marketing Specialist
 4. Rozwój Roku - Aneta Piętoń, Junior PPC Specialist
 5. Ulubieniec Klientów - Agnieszka Stanisławska, Key Acoount Executive
 6. Jajcarz Roku - Jakub Kękuś, SEO Specialist
w30.JPG
Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów na ścieżce zawodowej i nie tylko. ;)

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Dlaczego jedziemy na TechCrunch Disrupt do San Francisco?

temu

Już w sobotę lecimy do San Francisco na największe wydarzenie na świecie dotyczące start-upów.
5 urodziny PromoTraffic!

temu

9 lipca miało miejsce wyjątkowe wydarzenie dla naszej firmy. To już 5 lat, kiedy istniejemy formalnie na rynku jako agencja, której codzienna praca skupia się na wzroście sprzedaży i rozwoju biznesu klientów. To niesamowite, jak szybko minął ten czas, a jeszcze bardziej wyjątkowe jest to, co w ciągu ostatnich 5 lat się wydarzyło. Chcielibyśmy zatrzymać się na chwilę i wspomnieć ważne chwile oraz podziękować tym, którzy wpłynęli na nasz rozwój.
PromoTraffic debiutuje jako najlepiej oceniona agencja SEO/SEM wśród obecnych w raporcie "Media&Marketing Polska"!

temu

W ostatnim numerze magazynu "Media&Marketing Polska" ukazał się raport polskich agencji interaktywnych, gdzie w 17 ocenianych kategoriach otrzymaliśmy średnią 5,3/6! Jest to najwyższy wynik dla agencji SEO/SEM. Co ważne, to klienci bardzo dobrze ocenili naszą pracę.
PromoTraffic rekrutuje! Podejmiesz wyzwanie?

temu

Rozpoczęliśmy rekrutację na stanowiska Specjalisty SEO, Specjalisty PPC, Specjalisty ds. Marketingu oraz Account Executive. Czeka na Ciebie miejsce w Agencji Premium, należącej do 2% najlepszych Partnerów Google na świecie. Sprawdź, dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu, czego oczekujemy, ale też na co możesz liczyć w zamian!

Opowiadaj, nie obiecuj – jak efektywnie rozmawiać z klientem

Jak ułożyć plan rozmowy z klientem? Jak reagować na najczęstszy argument ze strony klienta? W jaki sposób warto uzasadnić kontakt? Tego (i nie tylko) dowiedzieliśmy się na szkoleniu Google dopasowanemu do działu Client Service. Dzielimy się z Wami najważniejszymi refleksjami.