PromoTraffic wzmacnia działy Client Service i SEO
PromoTraffic wzmacnia działy Client Service i SEO

PromoTraffic wzmacnia działy Client Service i SEO

Opublikowany

Jest nam miło ogłosić dwa najnowsze awanse, do jakich doszło w naszej agencji SEO/SEM. Za rzetelną pracę i wysokie kompetencje nagrodziliśmy Monikę Smoleń oraz Rafała Rubę. 

Monika Smoleń jako Key Account Executive

Monika Smoleń PT1.jpg
Monika na początku swojej ścieżki zawodowej pracowała w branży bankowej, zajmując się obsługą klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Po ukończeniu studiów dyplomowych z marketingu internetowego, objęła stanowisko w Grupie Integer, jako Specjalista ds. Marketingu Online, a następnie Project Managera, gdzie do jej obowiązków należało m.in. prowadzenie strony inpost.pl, aplikacji mobilnej Inpost Mobile oraz projektu Mobilnych Paczkomatów. Następnie była związana z Grupą Kopernik, w której zajmowała się wprowadzeniem nowego produktu finansowego dla klientów prestige. W PromoTraffic Monika jest odpowiedzialna za obsługę klientów, skuteczną komunikację pomiędzy nimi a zespołem specjalistów, realizującym dla nich zróżnicowane projekty.

Czym jest dla mnie praca w PromoTraffic? To ogromne i ciekawe wyzwanie, duża różnorodność działań i zadań każdego dnia. To także zgrany zespół ludzi, którzy są dobrymi partnerami w działaniu na rzecz naszych klientów. To wreszcie zaangażowani i pomocni w codziennych działaniach managerowie.

Rafał Ruba jako SEO Specialist

fot_Piotr_Szalanski_85781.jpg
Rafał jest absolwentem Akademii Górniczo-Hutniczej. Trafił do naszej agencji dzięki ofercie z uczelnianego biura karier. Jest z nami od października 2015 roku. Przez rok pracował jako Junior SEO Specialist.  Po zdaniu egzaminu wewnętrznego awansował na stanowisko SEO Specialist. Zajmuje się optymalizacją stron klientów, realizacją strategii linkbuildingowej oraz analityką internetową (Google Search Console, Google Analytics, Google Tag Manager).

Co sobie cenię w PromoTraffic? Przede wszystkim pracę z profesjonalistami oraz możliwość prowadzenia ambitnych i kreatywnych projektów, dzięki którym codziennie zdobywam doświadczenie w branży SEO. Mam nadzieję, że kolejne miesiące będą równie rozwojowe i dostarczą nowych wyzwań.

Gratulujemy! Mamy nadzieję, że współpraca będzie tak owocna, jak dotychczas.

Udostępnij

PromoOscary rozdane!

Jak co roku, podczas spotkania wigilijnego nagrodziliśmy naszych pracowników, wręczając PromoOscary. Kto je otrzymał i w jakich kategoriach? Sprawdźcie!